O spoločnosti

MIKRONA, s.r.o

Naša firma vznikla v roku 1992, ako maloobchodná predajňa elektronických súčiastok v Leviciach. Po dvoch rokoch sme nadviazali prvé obchodné kontakty s renomovanou zahraničnou distr. firmou a zároveň sme sa začali orientovať na dodávky do oblasti priemyslu, predovšetkým  pre výrobcov elektroniky. Medzi našich zákazníkov však patria aj školy, štátne inštitúcie, servisy a maloobchodné predajne.

Postupom času sa rozšíril okruh našich zahraničných partnerov a získali sme značné skúsenosti v medzinárodnom obchode. V súčasnosti na Slovensku oficiálne zastupujeme viacerých renomovaných  zahraničných výrobcov. Okrem toho spolupracujeme s mnohými ďalšími zahraničnými partnermi, vďaka čomu sú naše dodávateľské možnosti veľmi široké. 
Našou prioritou nie sú čo nanižšie ceny, ale dobrý pomer medzi cenou a kvalitou, pričom kvalita vždy prevažuje.
Veľký dôraz kladieme na technickú podporu pre všetky nami dodávané produkty.

Náš súčasný program predstavuje tri hlavné línie:
Elektronické súčiastky – nie sme širokospektrálnym distribútorom, orientujeme sa skôr na projektové dodávky. Tu však vieme našim zákazníkom vyjsť maximálne v ústrety a poskytnúť aj špecializované služby. Máme dobré kontakty v rámci celej Európy, aj v zámorí, vďaka čomu vieme zabezpečiť aj úzkoprofilové  a zastaralé súčiastky, či komponenty so špecifikáciou MIL.
Meracia a spájkovacia technika - dodávame len výrobky renomovaných výrobcov, ktoré máme overené dlhoročnými skúsenosťami našich zákazníkov i našich vlastných. Pre tieto zabezpečujeme záručný i pozáručný servis, kompletný sortiment príslušenstva a náhradných dielov.
Náradie a pomôcky pre výrobu elektroniky - dodávame širokú škálu náradia, nástrojov a príslušenstva pre výrobu elektroniky. Od mechanických a elektrických skrutkovačov, cez laboratórny nábytok, až po vybavenie antistatických pracovísk.

Katalóg, ani súhrnný cenník nevydávame, množstvo technických informácii možno nájsť na našej web stránke, resp. v našom Linecarde sú odkazy na stránky jednotlivých výrobcov. Ak požadovanú informáciu predsa len nenájdete, obráťte sa priamo na nás. Ceny Vám radi poskytneme formou konkrétnych ponúk, keďže tieto sú často závislé od množstiev a iných faktorov.
Našou prvoradou snahou je spokojnosť zákazníkov s našimi službami, a to počnúc dodávkami tovaru, až po technickú podporu a servis. Preto radi uvítame Vaše postrehy, pripomienky a návrhy, ktoré by prispeli k ďalšiemu skvalitneniu našej činnosti.